Noví hráči a hráčky se mohou ozvat kdykoliv během celého roku. Nejlépe však v době náboru v dubnu nebo září. Pokud máte zájem se věnovat ultimate frisbee – unikátnímu sportu založeném na principech fair play, kontaktujete nás prostřednictvím emailové adresy ufb@ufb.cz

Úplní začátečníci:

Ideální čas pro začínající hráče je buď v září nebo v březnu, ale přijďte kdykoliv. 😉 Nevadí, že neumíte házet a termíny jako forhand, dump, swing jsou pro vás spíš nadávky… jsou tu zkušení hráči, kteří vás vše naučí a budou rádi, když projevíte zájem.

A co vás bude čekat v prvním roce? Kromě tréninků a akcí v Brně jezdíme s nováčky na začátečnické turnaje (cca 3), které jsou většinou v zimním období. Také jezdíme na Training Campy (víkendové soustředění pro nováčky ze všech koutů ČR), který pořádá ČAU (Česká asociace ultimate) 2-3x do roka. Ti šikovnější budou mít určitě možnost si zahrát kvalifikace na českou ligu (jak venkovní, tak halovou). Pořádáme také týmová soustředění, kde se toho spoustu naučíte a jezdíme na zážitkové fun turnaje po republice i do zahraničí. Takže příležitostí pro hru a zlepšování je dost, jen se toho nebát!