Kdo jsme

Jsme tým Left Overs z Brna a hrajeme sport jménem ultimate frisbee. Je to světový sport s létajícím diskem, který v sobě kombinuje prvky fotbalu, basketbalu a amerického fotbalu. I na té nejvyšší soutěžní úrovni se hraje bez rozhodčích, protože je založen na fair play a vzájemném respektu. Ultimate frisbee obětujeme hodně, ale nestačí nám to a chceme ještě přidat! Proto jsme se rozhodli vyrazit hrát na World Ultimate Club Championships a hrát proti těm nejlepším týmům.


Co chystáme

Rozhodli jsme se vypravit v příštím roce do Cincinnati v USA na klubové mistrovství světa v ultimate frisbee, kde se proti sobě utká 120 týmů z celého světa. V kategorii Mix bojujeme každoročně o přední příčky v ČR a účastníme se pravidelně evropské ligy. To nám ale nestačí. Chceme víc! Do přípravy dáme všechno, abychom mohli dobře reprezentovat nejen náš tým, ale i celou ČR.


Proč potřebujeme pomoc?

K tomu abychom mohli ČR a náš tým vůbec dostat na toto mistrovství nám ale chybí finance. Momentálně nám chybí 1,5 milionu k tomu, abychom se mohli turnaje plnohodnotně účastnit. Většina z nás jsou studenti a jelikož náš sport nemá v ČR takovou podporu jako ty ostatní, obracíme se na vás! Věříme, že s podporou veřejnosti se budeme moct stoprocentně soustředit na náš výkon a vydat ze sebe to nejlepší.

Pomozte Left Overs reprezentovat i vy!


Jak se můžete zapojit?

Pošlete nám libovolný finanční dar na účet UFB: 2600888233 / 2010

Pokud jste právnická osoba nebo podnikatel,
můžeme vám také vytvořit darovací smlouvu.


Co vám za to nabídneme?

2 000 až 15 000 Kč

Zveřejnění v seznamu našich sponzorů

15 000 až 100 000 Kč

Zveřejnění v seznamu našich sponzorů

od 100 000 Kč

Logo na dresu

Teambuilding – ukázka všech diskových i netradičních sportů (kanjam, ultimate, DG, spikeball)

Přispěli

Ing. et Ing. Josef Vomáčka, DiS.

5 000 Kč

Ing. et Ing. Josef Vomáčka, DiS.

5 000 Kč

Ing. et Ing. Josef Vomáčka, DiS.

5 000 Kč

Ing. et Ing. Josef Vomáčka, DiS.

5 000 Kč


Vybráno celkem

1 000 000 Kč z 1 500 000 Kč


Děkujeme!

#roadtocincinnati