15
Led

Podpora a spolupráce

Ultimate je kolektivní sport s létajícím diskem, který se hraje bez rozhodčích, čímž klade veliký důraz na fair play a morální stránku hráčů. Věříme, že množství lidí, kteří přijmou filosofii ultimate frisbee (a obecně sportů s létajícím diskem) za svou, je přímo úměrné šanci na poctivější a zdravější společnost. Naší cílovou skupinou jsou hlavně studenti středních a vysokých škol, pedagogové a mládežnické organizace. UFB, o.s. pořádá množství akcí pro aktivní sportovce i širokou veřejnost. Patříme mezi organizace, které si váží jakékoliv podpory, neboť bez ní nemohou provozovat a rozvíjet svou činnost.
Přispěvatelům, podporovatelům, dárcům či sponzorům nabízíme zviditelnění v rámci našeho webu, na akcích které pořádá nebo kde se účastní UFB, z.s. (Halové mistrovství ČR a další turnaje, Majáles, předváděcí akce nebo exhibice pro veřejnost, vysokoškolské festivaly etc.) a prostor na dresech či discích. Dále je zde možnost uspořádat například rekreační odpoledne pro zaměstnance vaší firmy.
Pro školy, vzdělávací instituce, centra volného času a mládežnické organizace rádi zajistíme ukázku a představení ultimate frisbee, lektory pro vedení kroužku a školení pro učitele.
Pokud uvažujete o podpoře či spolupráci s našim sdružením, neváhejte se nám ozvat na mail ufb@ufb.cz nebo vizte stránku s dalšími kontakty.