12
Kvě

Soustředění pro juniorské nováčky a mírně pokročilé

Chceš se naučit pořádně házet diskem nebo si zdokonalit schopnosti v ultimate frisbee? Je ti 8 – 20 let? Tak přijď na training camp!
Jedná se o dvoudenní tréninkové soustředění pro všechny, kdo se chtějí naučit lépe házet diskem nebo se zdokonalit v taktice ultimate frisbee. Účastníci budou rozděleni do skupin podle věku a zkušeností a následně pod vedením zkušených hráčů a trenérů budou zlepšovat své dovednosti ve hře ultimate frisbee. Odměnou za účast Vám budou dva dny plné ultimate frisbee, noví kamarádi a večer zábava ve Středisku volného času v Pohořelicích. Zajištěno je jídlo na sobotu a snídaně v neděli. Spaní v SVČ Pohořelice ve vlastních spacácích.

Kde: Fotbalové hřiště ve Cvrčovicích
Kdy: sobota 20. 5. a neděle 21.5.2017
Spaní: Středisko volného času Pohořelice, Tyršova 587
Jídlo: V sobotu bude zajištěna polévka s pečivem na oběd a večeře. V neděli pak snídaně.
Startovné: 250,- (může se změnit podle počtu účastníků)
Pro koho je training camp určen: hráči ve věku 8 – 20 let jakékoliv úrovně
Co se naučíte: Ti, co začínají se naučí jak házet základní hody (backhand a forehand), základy pravidel a herních dovedností. Pokročilejší hráči se pak zdokonalí v jejich herních a taktických dovednostech.

Program:
V sobotu se Vám budou věnovat zkušení hráči a trenéři, při čemž se rozdělíme do několika skupin dle pokročilosti/věku účastníků.
V neděli bude možnost si vše co se naučíte vyzkoušet v takzvaném hat turnaji, kdy se jednotlivý hráči dle úrovně rozlosují do týmů a tím vzniknou vyrovnané týmy, které si mezi sebou zahrají miniturnaj.

Mladší 18 let prosíme o vyplnění této přihlášky:
https://drive.google.com/file/d/0ByJyrFIxgOykMWxCYVR2Nm4wbHM/view?usp=sharing

Napsat komentář