22
Bře

Nábor – tréninky

S jarem přichází další nábor a nově otevíráme brány i mladším ve věku 12-15 let.

Snad už natrvalo jsme se zabydleli ve sportovním areálu Hroch v Jundrově. Tady proběhnou všechny jarní nábory, kde rádi přivítáme mládež ve věku 12-20 let (ale nebráníme se ani starším sportovcům).

Kategorie 12-15 let bude mít tréninky 1x týdně vždy v úterý od 16:00 do 17:30. Nábor proběhne 4. a 11. dubna v daný čas, kam dojděte už ve sportovním.

Kategorie 15-20 (středoškoláci) budou mít tréninky 2x týdně vždy v úterý a čtvrtek od 17:30 do 19:00 (někdy i déle). Nábor proběhne 4. a 6. dubna v daný čas, kam dojděte už ve sportovním.

Poplatky na sezónu, která trvá od dubna do října, činí 500Kč pro všechny juniorské hráče. Tréninky vedou zkušení hráči, kteří měli tu čest hrát v reprezentaci. Máte se tedy na co těšit.

V budoucnu vás budou čekat i víkendové turnaje, kde si užijete spoustu zábavy s diskem. Přijde se dozvědět víc na náš nábor. Těšíme se na vás! Dotazy pište na ufb@ufb.cz

Left Overs!!!

PS: A jak vlastně vypadá takový zápas? Koukněte na slavné vítězství ČR nad Kanadou na mistrovství světa: https://www.youtube.com/watch?v=OEND0iHLDXo

Nebo na krátké video sestřihů toho nejzajímavějšího z USA ultimate https://www.youtube.com/watch?v=uq3pg0JcJSI

Napsat komentář